Mīļš sveiciens!

par-mani.jpg

Foto: Kosh'UMM

Mīļš sveiciens!


Ilgāku laiku šajās virtuālajās lappusēs ir valdījis klusums. Impulsu dalīties savās pārdomās un pieredzē mani savulaik pamudināja slimība; es zinu, ko nozīmē pieredzēt vēzi un to uzveikt. Nu jau divreiz. Tas mani arvien veido un pilnveido, paverot jaunus un jaunus izaugsmes apvāršņus.

Rakstot blogu, vienmēr esmu vēlējusies piešķilt dzirksteli savam un mūsu kopējam dzīvotpriekam, un parādīt, ka paši radām un izlolojam savu labsajūtu. Es joprojām ticu, ka varens viedums mīt mūsu ķermenī un apbrīnojams spēks piemīt mūsu domāšanai. Esmu pārliecināta, ka apziņa ir jebkuras pieredzes avots un, izmainot savu attieksmi, mēs varam izmainīt visa piedzīvotā kvalitāti.

Jau sen sapņoju personīgo pieredzi apvienot ar savu kaislību pret veselīgu, apzinātu dzīvesveidu, lai palīdzētu arī Tev piedzīvot laimīgu sevi. Tāpēc šobrīd apgūstu jaunu profesiju un ar lielu aizrautību studēju Institute for Integrative Nutrition veselības kouča gada programmā (Health Coach Training Program).

Paralēli labbūtības kouča prakses veidošanai esmu atsākusi rakstīt. Manas personīgās pārdomas atradīsi sadaļā Blogs. Veselīgu ēdienu un dzērienu receptes – sadaļā Ēdiens. Sadaļā Skaistums lasi par skaistumkopšanu, izkustēšanos un dažādām labsajūtas praksēm, kas vairo enerģiju, harmoniju, mūsu iekšējo un ārējo skaistumu. Savukārt sadaļā Sarunas tikšos ar cilvēkiem, kuri iedvesmo, realizē savus personīgos un profesionālos sapņus vai vienkārši dalās pieredzē par to, kā viņi dzīvo forši, jēgpilni un ar baudu.

Tiekamies bloga lappusēs, manā Instagram kontā un labbūtības koučinga praksē!

 

2022. gada septembrī

paraksts.jpg