Mīļš sveiciens!

LigaAndzane_FeelGood_2023.jpg

Foto: Liene Pētersone

Mīļš sveiciens!


Es esmu Līga Andžāne. Labbūtības koučs un dzīvesspēka trenere.

 

Esmu atkodusi un uztrenējusi prasmi justies labi arī izaicinošā laikā un varu palīdzēt to noslīpēt arī Tev. 

Es zinu, ko nozīmē piedzīvot vēzi un to uzveikt. Divreiz. Šī pieredze mani ir pilnveidojusi un pamudinājusi sākt dzīvot tā, kā es patiešām vēlos. 

Esmu pabeigusi apmācību Institute for Integrative Nutrition® gada programmā Health Coach Training Program (432 stundas) un uzsākusi praksi. 

Individuālajās sesijās un nelielās grupās palīdzu veidot un nostiprināt veselīga dzīvesveida ieradumus, kā arī trenēt dzīvesspēku jeb spēju veiksmīgāk pārvarēt krīzes situācijas vai nepatīkamus dzīves brīžus un atgūties no tā.

Ja vēlies izzināt sevi, dzīvot veselīgāk un audzēt savu iekšējo spēku, piesakies bezmaksas iepazīšanās zvanam un pieraksties Feel Good vēstkopai. Manā jaunumu vēstulē ik nedēļu (vai reizi divās nedēļās) saņemsi šķipsniņu iedvesmas, kā arī noderīgus ieteikumus Tavai pašizziņai un izaugsmei.

2023. gada septembrī

 

P.S. Iespējams, Tu mani atceries kā iecienītā dzīvesstila bloga HappyWhispers.lv autori vai esi lasījusi manus rakstus žurnālos UnaIevaKā būt laimīgai un citos. Man patīk rakstīt un stāstīt par to, kā mēs pašas varam radīt un izlolot savu labsajūtu — arī tad, ja dzīvē viss nenotiek perfekti. Seko man Instagram  vai pievienojies vēstkopā!

 

paraksts.jpg