Mīļš sveiciens!

par-mani.jpg

Foto: Kosh'UMM

Mīļš sveiciens!


Kopš HappyWhispers.lv pirmsākumiem ir pagājuši pieci gadi, un ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi.

Blogs ir mainījies ne tikai vizuāli, bet arī saturiski. Arī turpmāk dalīšos savās personīgajās pārdomās un pieredzē, šos ierakstus publicējot sadaļā Blogs. Savukārt sadaļā Ēdiens turpmāk varēsi atrast dažādas veselīgu ēdienu un dzērienu receptes, kā arī rakstus par veselīgu uzturu, kas tapuši sadarbībā ar uztura speciālistiem.

Sadaļā Skaistums rakstīšu par visu, kas saistīts ar skaistumkopšanu, fiziskajām aktivitātēm un dažādām labsajūtas praksēm, kas vairo gan enerģiju un harmoniju, gan mūsu iekšējo un ārējo skaistumu. Tikmēr sadaļā Sarunas būs atrodamas intervijas ar cilvēkiem, kuri iedvesmo, realizē savus personīgos un profesionālos sapņus vai vienkārši dalās pieredzē par to, kā viņi dzīvo forši, jēgpilni un ar baudu. 

Veidojot šo blogu, vēlos kopā ar jums atklāt dzīvotprieka pasauli, kurā paši radām un izlolojam savu labsajūtu. Es joprojām ticu, ka varens viedums mīt mūsu ķermenī un apbrīnojams spēks piemīt mūsu domāšanai. Esmu pārliecināta, ka apziņa ir jebkuras pieredzes avots un, izmainot savu attieksmi, mēs varam izmainīt visa piedzīvotā kvalitāti.

P.S. Visi iepriekšējie bloga ieraksti joprojām ir atrodami šeit

paraksts.jpg