Mīļš sveiciens!

par-mani.jpg

Foto: Kosh'UMM

Mīļš sveiciens!


Kopš paša pirmā ieraksta HappyWhispers.lv ir pagājuši vairāki gadi un jau krietnu laiku šajās virtuālajās lappusēs valda klusums.

Blogs laika gaitā, mainoties man pašai, mainījies gan vizuāli, gan saturiski. Jā, ik pa laikam vēl notveru impulsus dalīties savās pārdomās un pieredzē, un šiem ierakstiem esošajā lapas versijā ir atvēlēta sadaļa Blogs. Savukārt sadaļā Ēdiens reizumis uzrakstīšu veselīgu ēdienu un dzērienu receptes, kā arī šo to par uzturu, kas esošajā dzīves posmā aktuāls pašai.

Sadaļā Skaistums var lasīt par skaistumkopšanu, izkustēšanos un dažādām labsajūtas praksēm, kas vairo enerģiju, harmoniju, mūsu iekšējo un ārējo skaistumu. Tikmēr sadaļā Sarunas atradīsi intervijas ar cilvēkiem, kuri iedvesmo, realizē savus personīgos un profesionālos sapņus vai vienkārši dalās pieredzē par to, kā viņi dzīvo forši, jēgpilni un ar baudu.

Veidojot šo blogu, vienmēr esmu vēlējusies piešķilt dzirksteli savam un mūsu kopējam dzīvotpriekam, un parādīt, ka paši radām un izlolojam savu labsajūtu. Es joprojām ticu, ka varens viedums mīt mūsu ķermenī un apbrīnojams spēks piemīt mūsu domāšanai. Esmu pārliecināta, ka apziņa ir jebkuras pieredzes avots un, izmainot savu attieksmi, mēs varam izmainīt visa piedzīvotā kvalitāti.

 

P.S. Visi iepriekšējie bloga ieraksti ir dzēsti, par ko atvainojos ilggadīgajiem lasītājiem, kuri uz HappyWhispers.lv nāca pēc receptēm un spēka vārdiem, taču šovasar sajutu nepārvaramu vēlmi pāršķirt baltu lapu un ļāvos tai.

2021. gada jūlijā

paraksts.jpg