Mīļš sveiciens!

LigaAndzane_FeelGood_2023.jpg

Foto: Liene Pētersone

Mīļš sveiciens!


Mani sauc Līga Andžāne un es esmu dzīvesstila bloga HappyWhispers.lv autore. Kopš bloga pirmsākumiem (nu jau tālajā 2014. gadā) šeit dalos savā pieredzē par to, kā mēs pašas varam radīt un izlolot savu labsajūtu — arī tad, ja dzīvē viss nenotiek perfekti.

Es zinu, ko nozīmē pazaudēt zemi zem kājām, izdzirdot diagnozi krūts vēzis. Esmu slimību pieredzējusi (un uzveikusi!) divreiz. Tas mani ir pilnveidojis atkal un atkal, paverot neizmērojamus personīgās izaugsmes apvāršņus.

Savu pieredzi un tās piešķilto kaislību pret veselīgu, apzinātu dzīvesveidu pēc atkārtotas saskarsmes ar vēzi nolēmu sakausēt jaunā profesijā, lai palīdzētu arī citām sievietēm justies labi un piedzīvot laimīgu sevi pat izaicinošā laikā.

Šobrīd ar lielu aizrautību turpinu apgūt koučinga prasmes, studējot Institute for Integrative Nutrition® gada programmā Health Coach Training Program. Man ir apmācībā esoša kouča (Coach In Training) sertifikāts, kas ļauj uzsākt individuālu darbu ar pirmajiem klientiem.

Paralēli labbūtības kouča praksei vēlos izveidot arī jaunu vietu Tavai pašizziņai un labbūtībai — Feel Good. Šis projekts vēl prasīs kādu laiku, taču jau tagad mēs varam tikties manās iknedēļas vēstulēs un, tiklīdz sākšu praktizēt, arī 1:1 konsultācijās.

Ja vēlies atmodināt savu potenciālu kopā ar mani un pirmā uzzināt, kad mana koučinga prakse būs gaisā, pieraksties Feel Good vēstkopai un saņem motivējošus ieteikumus pašizziņai un izaugsmei savā e-pastā ik nedēļu!

Tiekamies?

2023. gada februārī

paraksts.jpg