Lotte Tisenkopfa-Iltnere: Dabīgā dekoratīvā kosmētika var būt efektīga un noturīga

Foto: No personīgā arhīva

happywhispers_madaracosmetics_01.jpg
"Līdz ar MÁDARA make-up ienākšanu, mana kosmētikas maciņa saturs pat ir sarucis, jo mūsu dekoratīvie produkti ir multifunkcionāli. Tagad mierīgi varu braukt komandējumā, līdzi ņemot divreiz mazāku produktu daudzumu nekā iepriekš."

Lotte Tisenkopfa-Iltnere: Dabīgā dekoratīvā kosmētika var būt efektīga un noturīga

Foto: No personīgā arhīva

MÁDARA Cosmetics šoruden pārsteidza ar jaunumu – brīnišķīgiem dabīgās dekoratīvās kosmētikas produktiem. Aicināju uz sarunu uzņēmuma dibinātāju un produktu ideju autori Lotti Tisenkopfu-Iltneri. 

Kādas ir Tavas spilgtākās bērnības atmiņas par kosmētiku? Es atceros, kā smaržoja mammas sejas krēms, kad viņa pirms aizmigšanas deva man buču. Bieži slepus izmēģināju viņas kosmētiku, tostarp lūpukrāsas, kas vairs nebija pirmā svaiguma... To aromātu nav iespējams aizmirst!

Gāju bērnudārzā un nolēmu uzlakot nagus. Atradu mammas nagu laku rūsganā krāsā, kāda tieši šobrīd atkal ir modē. Uzlakoju, bet dabūju brāzienu, un nācās notīrīt. Nākamajā reizē biju gudrāka un tiku ar lakotiem nagiem uz bērnudārzu. Vienkārši paņēmu nagu laku līdzi un uzkrāsoju bērnudārza laukumiņa nojumē. Tad nācās dzirdēt audzinātāju viedokli.

Protams, tie bija citi laiki, tomēr man šķiet būtiski, ka bērna pašizpausmi neapcērt un neaprunā. Esot trīs bērnu (tai skaitā meitu) mamma, cenšos ļaut vaļu bērniem pašiem ģērbties, iepirkties un uzkrāsot kādu MÁDARA Guilty Shades acu ēnu vai lūpu spīdumu, jo zinu, ka formulas ir dabiskas un drošas. Taču, protams, bieži nākas arī neļaut – iedomājieties, kas notiek, kad divgadnieks nolemj patestēt intensīvi pigmentēto, šķidro highlighter…   

Cik dekoratīvās kosmētikas produktu ikdienā lieto Tu pati? Vai produktu daudzums un veids ir mainījies, kopš MÁDARA savu piedāvājumu papildinājusi ar dekoratīvo kosmētiku? 

Ikdienā lietoju ļoti daudzus gan ādas kopšanas, gan make-up līdzekļus, jo tas ir mans darba uzdevums – es testēju ikvienu produktu, kas tiek izstrādāts mūsu laboratorijā. Neraugoties uz to, mana kosmētikas pamatrutīna ir balstīta uz layering jeb produktu uzklāšanu slāņos.

Pamats ir serums, krēms un SPF krēms – šī kombinācija dod labi mitrinātas un veselīgas ādas starojumu. Tad uzklāju Skin Equal pūderkrēmu, kam piejaukta pilīte Cosmic Drops izgaismotāja. Pēc tam obligāti kārta uzacīm, kas sejai dod galveno akcentu. Esmu iecienījusi arī Guilty Shades toni Lizard, ko izmantoju gan kā acu ēnas, gan kā vaigu sārtumu.

"Līdz ar MÁDARA make-up ienākšanu, mana kosmētikas maciņa saturs pat ir sarucis, jo mūsu dekoratīvie produkti ir multifunkcionāli. Tagad mierīgi varu braukt komandējumā, līdzi ņemot divreiz mazāku produktu daudzumu nekā iepriekš."
happywhispers_lotte_madaracosmetics_01.jpg

Kurus izplatītākos mītus par dabīgās dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem jeb clean un cruelty free beauty Tu vēlētos atspēkot? 

Galvenais aizspriedums, ko esam atspēkojuši ar MÁDARA make-up, ir tas, ka dabīgs produkts tiešām izskatās efektīgi un ir noturīgs. Tirgū valda mīts, un, ņemot vērā daudzu dabisko dekoratīvo formulu kvalitāti, tas ir pat diezgan pamatots, ka dabiskie produkti nav tik noturīgi, tos ir grūti uzklāt, nav pigmentēti un tamlīdzīgi. 

Sākot strādāt pie mūsu dekoratīvās kosmētikas līnijas, izvirzījām mērķi – radīt pilnīgi dabiskus produktus ar perfektu funkcionalitāti un nepiekāpties neviena izaicinājuma priekšā. Rezultātā formulas ir gan sertificētas, gan vegāniskas un satur daudz ādu kopjošo, aktīvo vielu, piemēram, hialuronskābi un antioksidantus. Turklāt produktiem ir izcilas, viegli lietojamas un noturīgas tekstūras. 

Kādi ir Tavi ikdienas, iknedēļas un ikmēneša skaistumkopšanas rituāli? Vai nākotnē MÁDARA varētu radīt arī profesionālo produktu sēriju īpaši kosmetologiem?

Es atzīstos – kosmetologa apmeklējumam laiks atrodas pārāk reti. Esmu iemācījusies daudz ko izdarīt pati. Bet es zinu, ka regulāras sejas masāžas un procedūras tiešām ir vajadzīgas, jo izmasē, izkustina dziļos audus, un tas ir būtiski ādas veselībai un jauneklīgumam.

Produkti profesionālai lietošanai? Patiesībā mēs šobrīd strādājam pie ļoti interesantām formulām, kas drīzumā nāks klajā, un to varētu dēvēt arī par profesionālo līniju.   

Kosmētika un skaistumkopšana ir ļoti sievišķīga, taču ikvienam biznesam ir sava garoziņa. Kādi ir Tavi lielākie izaicinājumi uzņēmējdarbībā? Kā rodi līdzsvaru starp profesionālo un privāto dzīvi? 

Ooo, šis ir grūtākais jautājums! Teikšu tā – darba izaicinājumi, stress, prieks un enerģētika ir pilnīgi atšķirīgi no stresa un prieka, kas ir mājās ar bērniem. Šo abu maiņa zināmā mērā dod šo līdzsvaru. Ja vēl pa starpu atrodas trīsdesmit minūtes sev, tas ir ideāli! 

happywhispers_lotte_madaracosmetics_02.jpg

Komentāri

Vārds

E-pasts

WWW

Ziņa