Tests: Huawei FreeBuds 3 bezvadu austiņas

Austiņas testam nodrošināja Huawei Latvija

Publicitātes foto

 

huaweifreebuds3_01.jpg
"Izvēloties tehnoloģijas, man svarīga ir ne tikai vienkārša un saprotama to lietošana, bet arī sajūtas, ko gadžetiņi rada, paņemot tos rokās vai vienkārši uz tiem skatoties."

Tests: Huawei FreeBuds 3 bezvadu austiņas

Austiņas testam nodrošināja Huawei Latvija

Publicitātes foto

 

Aizvadītajos mēnešos tehnoloģiju ražotāji viens pēc otra ir laiduši klajā arvien jaunus bezvadu austiņu modeļus, un viņu vidū ir arī Huawei. FreeBuds 3 bezvadu austiņas pirmo reizi ieraudzīju, kad tās tika prezentētas Latvijā pagājušā gada rudenī, un biju patīkami pārsteigta, ka tās pieejamas arī melnā krāsā. Vairākus gadus biju lietojusi viedtālruni baltā krāsā, bet šobrīd jau kādu laiku esmu atgriezusies pie melnās krāsas, tāpēc biju priecīga par iespēju testēt austiņas tieši melnā krāsā.

Man kā sievietei, izvēloties tehnoloģijas, svarīga ir ne tikai vienkārša un saprotama to lietošana, bet arī sajūtas, ko gadžetiņi rada, paņemot tos rokās vai vienkārši uz tiem skatoties. Pirmkārt, FreeBuds 3 pārsteidza ar savu dizainu. Pašas austiņas ir glītas un izskatās high end. Dizains ir ergonomisks un ikdienas lietošanā maksimāli ērts. Simetriski apaļais uzlādes ietvars iegulst rokā kā pie jūras atrasts apaļs olis un ir bauda acīm. Jau daudzus gadus esmu Apple meitene, taču AirPods un AirPods Pro cena allaž likusies pārāk sālīta. Huawei FreeBuds 3, manuprāt, ir lieliska alternatīva, jo cena ir draudzīgāka, turklāt austiņas patiešām labi izskatās un labi kalpo - esmu testējusi tās pusotra mēneša garumā. 

Komforts un lieliska skaņa

Varētu teikt, ka Huawei FreeBuds 3 ir ražotāja atbilde AirPods 2 - produkti izskatās ļoti līdzīgi, uzlādes ietvari ir līdzīgi un austiņām piemīt vairākas līdzīgas funkcijas. Tomēr FreeBuds 3 izceļas uz konkurentu fona ar to, ka pirmie ieviesa aktīvo trokšņu slāpēšanu, ko, piemēram, Apple AirPods Pro modelim pievienoja tikai salīdzinoši nesen. 

Bluetooth savienojums ir ātrs, audio un video sinhronizācija - precīza. Kamēr es esmu klausījusies tikai mūziku, podkāstus un skatījusies seriālus, meita austiņas izmēģināja arī, spēlējot datorspēles un skatoties YouTube. Un, strap mums meitenēm runājot, Valentīna dienas gaidās, papildus klasiski melnajam un baltajam tonim, FreeBuds 3 austiņas tagad pieejamas arī jutekliski sarkanā krāsā.

"Izvēloties tehnoloģijas, man svarīga ir ne tikai vienkārša un saprotama to lietošana, bet arī sajūtas, ko gadžetiņi rada, paņemot tos rokās vai vienkārši uz tiem skatoties."
FREEBUDS3_04.jpg
"Man patīk jogot vai klausīties meditācijas gultā pirms miega, austiņu vadiem vairs nemaisoties pa kajām."
Freepods3_07.jpg

Lielāka brīvības izjūta

FreeBuds 3 ir manas pirmās bezvadu austiņas, tāpēc dažās pirmajās lietošanas reizēs tās, protams, krita laukā gan no ausīm, gan no rokām. Iedomājos, ka būtu bail pazaudēt vienu no austiņām, ja klausītos mūziku, braucot ar velosipēdu. Taču to es vēl neesmu izmēģinājusi, jo ziemas sezonā ar riteni nebraucu. Toties pamēģināju klusiņām pajogot rīta agrumā, lai nepamodinātu pārējos ar video skaņu, un viss bija forši. Tāpat man patīk klausīties meditācijas gultā pirms miega, vadiem vairs nemaisoties pa kajām. Kopumā FreeBuds 3 patiesi sniedz lielāku brīvības izjūtu.

Austiņas var kontrolēt ar pirksta piesitienu: dubults piesitiens labajā pusē ieslēdz mūziku vai pārslēdz nākamo dziesmu; dubults piesitiens kreisajā pusē ieslēdz vai izslēdz ANC automātisko trokšņu slāpēšanu. Ja austiņas izņem no ausīm, atskaņošana tiek pārtraukta, un tā atsākas, kad austiņas tiek ieliktas atpakaļ ausīs. Saņemto zvanu kvalitāte mani apmierina. Tiem, kurus vairāk interesē tehniskās detaļas, varu pateikt, ka Huawei A1 viedā čipkopa likvidē fona troksni zvanu laikā un uzlabo balss skanējumu. 

  • 4 stundu atskaņošanas laiks ar vienu uzlādi
  • 20 stundu atskaņošanas laiks kopā ar uzlādes ietvaru

Pēc vienas pilnas uzlādes austiņas strādā aptuveni 4 stundas (īsāku laiku, ja ieslēgta trokšņu slāpēšana), bet, ieliktas atpakaļ uzlādes ietvarā, atkal uzlādējas aptuveni pusstundas laikā. Paša uzlādes ietvara uztankošana prasa aptuveni 1 stundu. 

"Man patīk jogot vai klausīties meditācijas gultā pirms miega, austiņu vadiem vairs nemaisoties pa kajām."
freebuds3_05.jpg

"Austiņas ir ērtas un skaņa - laba, arī pastaigās ar suni pilsētas trokšņainajās ielās." 

Pirkt vai nepirkt?

Kopš man ir bezvadu austiņas, es faktiski gandrīz vairs nemaz nelietoju mazās vai lielās ausis ar vadiem, jo ar FreeBuds 3 vienkārši ir ērtāk, turklāt ne tikai ārpus mājām, bet arī mājās. Piemēram, gatavojot ēst vai mazgājot traukus, varu paskatīties seriālu telefonā vai datorā, netraucējot meitai pildīt mājas darbus un tamlīdzīgi. Arī pēc ilgstošākas lietošanas mani apmierina FreeBuds 3 skaņas kvalitāte, arī tad, ja neesmu ieslēgusi aktīvo trokšņu slāpēšanu.

Pastaigājoties ar suni, es varu ērti atbildēt uz zvaniem, un sarunām ir laba kvalitāte, ko neslāpē ne uz acīm uzmauktā cepure vai hūdija kapuce, ne ielas trokšņi. Kopumā austiņas iesaku arī tiem, kuri nelieto Huawei vai citu Android tālruni, jo es austiņas testēju ar iPhone un MacBook Air. 

Ar iOS ierīcēm austiņas var savienot, iepriekš uzstādot trokšņu slāpēšanas parameterus, kā arī labās un kreisās austiņas pieskārienu funkcionalitāti Android lietotnē. Var, piemēram, izmantot Android telefonu, lai izveidotu vai atjaunotu austiņu iestatījumus, un pēc tam sapārot tās ar iOS ierīci. 

Kopumā FreeBuds 3 nemaksā lēti, taču mazāk, nekā citas austiņas ar trokšņu slāpēšanas funkciju no Apple vai Sony, un būs īpaši foršas Android lietotājiem.

"Austiņas ir ērtas un skaņa - laba, arī pastaigās ar suni pilsētas trokšņainajās ielās." 

Komentāri

  • Smaids

    2020-12-14 13:33:23

    Runā, ka esot jāiemācās īpaši sasprindzināt ausis, lai austiņas nekristu ārā. Un kad to iemācās, tad ilgāk dzīvo!

    Atbildēt

Vārds

E-pasts

WWW

Ziņa